Bordo dogai LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parodos Lietuvoje

5 posters

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Tr. 06 10, 2009 12:52 pm

Apie tokį daiktą kaip skraidanti lėkštė visai pamiršus buvau , reiks ir man Barselonai nupirkti. Kur perki tokį žaislą?

O dėl šašlyko tai laisvai galim, juk vienam mieste visi gyvenam. Aš galiu 99proc betkuriuo metu. Tai organizuojamės. Galima ir pas mane į svečius tik kad sklypas mano neaptvertas ir prie pat gatvvės tai tektų vaikus ant pavadžių laikyti. O jei norim išlakstydint juos tai reiks kažkur kitur galvot.

O dėl konkurencijos ką turėjai omenyje? Mes gi gražiai bendraujam cyclops
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Tr. 06 10, 2009 1:10 pm

Dėl konkurencijos tai čia gal labiau mums su Brunu galioja Wink Kažkada SM forume man atrodo kaco rašė, jog visi bordų šeimininkai anksčiau taip sutardavo, jog tardavosi į kokias parodas kas važiuos, kad nedarytų vieni kitiems konkurencijos Very Happy bet čia tik šiaip pamastymui ...
Skraidančių lėkščių tai visur dabar pilna, bet jos yra plastmasinės, tai Bondo vieno gero sukandimo pakanka kad ji sulūžtų, o vakar padovanojom jam gerą ir guminę tokią, dar ir naktį šviečiančią Very Happy ir papigiai visai už 11 Lt tokioj gyvūnų prekių parduotuvėje Žirmūnuose prie Transekpsedicijos.
Dėl susitikimo tai tikrai jau gėda net ... davai rytoj Very Happy gerą orą lygtais žada, po darbo galim kokią 7 ir iki vakaro sau kur nors pasibūnam ... siūlykit vietą jei tinka laikas Very Happy nes pas mane Žvėryne dabar labai daug šunų ir žmonių visur tai bijo visi tokių drambliukų, o Vingio parke už vedžiojimą Bondo mane dar ir nubaudė 10 lt bauda Evil or Very Mad
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Tr. 06 10, 2009 1:39 pm

Šakės tiek prirašiau o atsakymas ėmė ir nepasikrovė, kažko durnavoja forumas šiandien man.
Rašiau apie vietas , tai į labai viešas vietas aš nenorėčiau tokie kaip parkai ar mieste kur nors. O va Pilaitėje yra prie miškelio nebloga vieta kur žmonės retenybė, dar yra pilaitės aptverta šunų aikštelė, prie ežero pilaitės net nesiūlau , nes ten tikrai daug žmonių. O daugiau panašių vietų nelabai ir žinau, nesilankau kažkaip .
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Tr. 06 10, 2009 2:30 pm

Tai galim Pilaitėje, man tinka Very Happy Ryt 7 val. susitiktumėm pvz. prie spaudos rūmų ir kartu ten nuvažiuotumėm, kad nepasimestumėm ... kaip? Brunai kur tu?
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Tr. 06 10, 2009 2:40 pm

o tu žinai kur pilaitės RIMI parduotuvė arba PUPA (IKI) ? Nes man spaudos rūmai netinka, aš neiš tos pusės į Pilaitę važiuosiu, tai jei žinai galėtumėm prie kažkurios iš minėtų pardžių susitikti ir tada pavažiuosim iki miškelio.
Šiaip reikia mums tel. nr psikeisti. Atsiūsiu į privatą.
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Tr. 06 10, 2009 3:21 pm

Taigi parašiau Remigijui, sakė kad vakare paskaitys forumą ir ryt sudalyvaus Very Happy kaip faina, šeimos susitikimas metų proga cheers tai tariamės ryt 7 val. susitikti prie Pilaitės RIMI ir pavažiuoti iki to miškelio kur NAJ.A sakei, ar ne? Jei ką susirašom.
Iš tikro labai reikia ir visų forumiečių susitikimo ...
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Tr. 06 10, 2009 3:58 pm

Kad tik nepasikeistų orų prognozės. Kaip laukiu cheers Agne pasiimk prašau tą Bondo lėkštę skraidančią.
Ką nors dar imsit , užgraušt , užgert?

Oi dar fotika pasiimk, nes pas mane gaidiskas.
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Brunas Tr. 06 10, 2009 5:53 pm

Privetas. Giedriau del fotkiu pasiziuresiu turiu ten keletas nauju tai butinai permesiu jums i pasta. Tai jai nieko nesikeicia as galesiu ryt 19 val buti Pilaiteje prie Rimi pardes. Del kokio geralo tai nebent kazka lengvai kokio sidriuko Very Happy visgi vairuoju ir vezu Bruncia Very Happy, gal kazko dar pakramsnoti. Na as dar busiu sy vakara cia, jai ka susirasome. Wink
Brunas
Brunas

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-03-24

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Kv. 06 11, 2009 8:17 am

Na tai ką, oras lygtais yra geras ir nesiruošia labai subjaurėti Very Happy
Tai tuomet šį vakarą griebiu Bondą, jo skraidančią lėkštę, pledą, fotiką, sidro + ko nors užkrimsti ir 19 val. tinkamės prie Pilaitės RIMI.
Nekantrauju Very Happy jei ką turim vieni kitų mobiliako numerius ... iki
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Kv. 06 11, 2009 1:13 pm

Nu tikėsimės, kad oras iki vakaro pasitaisys, nes dabar pas mane bent jau lyja ir prognozė vienam saite nekokia vkarui Evil or Very Mad labai tikiuosi , kad jie nusišneka su tuo vakariniu lietumi.
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Brunas Kv. 06 11, 2009 9:17 pm

Nu va ir orai, tikejausi jau susimatysime, o va tau oras koja pakiso... Neutral nu tikekimes kita syki nepakis tas oras kojos Smile
Brunas
Brunas

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-03-24

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Tr. 07 01, 2009 2:07 pm

Sveiki, šį savaitgalį padalyvavome parodoje Šilutėje, dar ir gimines tuo pačiu aplankėme. Viskas praėjo puikiai, bet geriausia kad susitikom dar 2 Bondo seses Very Happy viena iš mūsų vados, o kita iš pirmos vados, vyresnė. Tai ta patelė iš mūsų vados tai gryna Barselona iš snukučio, tik kad žymiai liesesnė, o kita vyresnė tai vajė kokia didelė, net pamaniau kad patinas iš pradžių Very Happy
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Tr. 07 01, 2009 2:28 pm

O sesuo iš mūsų vados kuo vardu , kokiame mieste gyvena?
Kaip paroda praėjo? Kiek bordosų buvo iš viso ar iš užsienio buvo kas?
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Tr. 07 01, 2009 2:36 pm

Gėda nes nepamenu to varodo Embarassed ilgas ir iš B raidės Very Happy tikrai ne Barsa, ne Britani ... tai net nežinau... Bordosų iš užsienio nebuvo, o parodoje gavom "puikiai". Tą sesės šeimininkę tai pakviečiau kad prisjungtų į formumą, jie iš Tauragės lyg ir ...
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Pen. 07 17, 2009 10:07 am

Sveiki, kas ryt ukmergėje būsit? mačiau , kad registruoti 5 Bordosai. Tai Barselona ir Bondas, o dar kas bus iš lietuvių?
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Št. 07 18, 2009 3:22 pm

Dideliausi sveikinimai Brunui su geriausio JN titulu cheers

Šiandien visai smagiai pasibuvom po ringo prie ežero parodos teritorijoje, pirmą kartą nereikėjo pergyventi dėl to kaip poilsiautojai reaguos į besimaudantį šunį - ten visi maudė tik šunis Very Happy
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Nasra Sk. 07 19, 2009 9:58 am

Na vat kaip šaunu, pabuvot šunų šalyje Smile , atsipalaidavot ir nereikėjo bijoti piktų žvilgsnių.
Gal sužinojot kaip gyvena sesė Moka, ji taip netikėtai tada dingo iš SM forumo.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Brunas Sk. 08 09, 2009 8:26 pm

Sveiki. Paroda Druskininkuose praejo puikiai, gavome titula JN. Isvykai Agne anksciau, tai pranesu kad palyginime negavome nieko Smile . O dabar papasakosiu kvailiausia dalyka ivykusi parodos metu. Visa laika dalyvaudamas parodoje nesiojau uzsidejas ne savo numeri o Bondo numeri (kuri man dave padejeja). Pasibaigus parodai dokumentus pasiemiau, pasiziurejau tik i suns numeri (kuri nesiojau) ir aprasyma o kad diplomas yra ne mano suns o Bondo pastebejau tik atvykes i Vilniu Neutral . Skambinsiuos pirmadieni i LKD. Idomu kaip dabar cia viska tvarkys. Gal kas esate su tuo susidure ? Question
Brunas
Brunas

Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-03-24

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Antr. 09 08, 2009 2:46 pm

Sveiki, brangieji Very Happy
Aprimęs forumas visai, kaip sekasi, kaip nuotaikos prasidėjus rudeniui? Gal kas dalyvavote parodose šį savaitgalį Vilniuje? Kaip sekėsi?
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Št. 09 19, 2009 2:44 pm

Čia ne į temą, bet noriu paklausti Giedriau, kas nutiko su Lithuanianpride puslapiu? Rašo , kad linkas "Broken"
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Antr. 11 17, 2009 1:09 pm

Sveiki,
Ar planuojate kas dalyvauti Litexpo parodoje gruodžio mėn? Mes su Bondu tai nedalyvausim (labai jau nuo tų visų ligų neparodiniai), bet būtinai atvažiuosim apžiūrėti kas ir kaip, smagu būtų susitikti, seniai matyti visi ...
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Nasra Antr. 11 17, 2009 3:58 pm

Būsiu, bet su Safyra ir tik pirmą dieną.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Antr. 11 17, 2009 4:18 pm

Na tai puiku, prie taksiukų arba bordosų ringo pasimatytume, paplepėtume Very Happy gal ir Bondą atsitysčiau, pasižmonėt Very Happy
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  NAJA Tr. 11 18, 2009 12:25 pm

Sveiki, mes irgi dalyvausim, abi dienas, būtų smagu pasimatyti su Bonduliu ir susipažinti su Safyra Smile
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Bondas Tr. 11 18, 2009 12:59 pm

Na va kaip smagu, Barselona jau CAC'us pradės rinktis? Very Happy tuomet susimatysim Exclamation
Su Bondu tai net nebežinau ar bedalyvausim kokiose parodose, galbūt jei užeis kada kokia nuotaika, nes jo sąkandis visiems teisėjams kliūna, tai nelabai ir apsimoka parodose dalyvaut, įdomu tik ateit pasižiūrėt ir pabendraut Very Happy liks mūsų Bondas šiaip Vilniaus žvaigždė ir "tūsofčikas", žiūrėkit vasara ateis ir vėl kokiam laikrašty bus nuotrauka su Bondo snukiu per visą kadrą Very Happy
ale tikrai Barselona kokia stambuolė nuotraukose išėjus, Bondukas tai tikrai iš vados smulkiausias palikęs, bet svarbu kaip sakant ne ūgis, o smūgis Very Happy
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Parodos Lietuvoje - Page 2 Empty Re: Parodos Lietuvoje

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume