Bordo dogai LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur pirkti bordo doga?

+4
Bondas
NAJA
Nasra
dogiukas
8 posters

Puslapis 58 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  NAJA Tr. 07 15, 2009 4:18 pm

O kokio konkrečiai takso norite? Trumpaplaukio, ilgaplaukio, šiurkščiaplaukio, nykšutkinio, triušinio?
turiu galimybę susisiekti su nevienu taksų veisėju. Pasiklausinėčiau kas domina.
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  NAJA Tr. 07 15, 2009 4:44 pm

Va prašom ir su dokais ir ne 2500 Smile http://www.ltsunys.lt/showAdv/319/532/id,20557/Trumpaplaukiai-nykstukiniai-taksai.html
www.pasadoblis.ten.lt

Ypač per krizę neverta atsisakyti savo įsitikinimų ir remti daugintojų, kurie labai kenkia veislei, dėl tokio skirtumo neverta spjauti į savo įsitikinimus . O jei tikrai krizė spaudžia - dėl savo svajonės palaukit geresnių laikų , kad nusipirkus bedokumentį nereikėtų spjaudytis arba (kas visai įmanoma) sukišti paskutinius pinigus šuns gydymams.
Gerai viena taksų veisėja pasakė : - paklausk per kiek laiko tą 1000 suvalgot ir ar atsimenat ką ten tokio gero ir skanaus valgėt Laughing Laughing Laughing
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Tr. 07 15, 2009 5:14 pm

Noriu trumpaplaukio nykštukinio ar triušinio ( marmurinio arba tigrinio). Jau esu kalbėjusi su "Svajoniu žeme", tai kai tik ką turės žadėjo pranešti.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  NAJA Tr. 07 15, 2009 9:54 pm

Va tik ką sužinojau, kad iš šio veislyno geri šunininkai gerus šunis turi Smile
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Kv. 07 16, 2009 2:48 pm

Ačiū už rūpestį, NAJA. O ar Jums nekyla noras kokį mažiuką įsigyti, kiek pamenu anksčiau irgi mažų veislių šuniuką turėjot. Aš tai noriu turėti kažką ir ant sofos paglostyti žiūrint teliką ir lovoj miegant.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  NAJA Kv. 07 16, 2009 3:04 pm

Aišku , kad kyla toks noras Smile anksčia auginau toyterjerus, bet deja šie šuniukai pertrapūs.
O gal kada ateityje , kai turėsiu didelį sklypą - turėsiu ir mažiuką kokį, dabar kol kas svajojo apie antrą bordo kalytę pvz iš Barselonos vados Smile
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Kv. 07 16, 2009 4:34 pm

Perskaičiau ir išsiviepiau iki ausų-aš irgi turėsiu du bordosus (iš Nasros vados).
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  NAJA Št. 07 18, 2009 2:41 pm

Nasra, žiūrėkite http://www.taksuforumas.puslapiai.lt/viewtopic.php?t=514&postdays=0&postorder=asc&start=0

pasvarstykite, gal patenkinsit savo norą turėti taksiuką. Ir gerą darbą padarytumėt ir nieko nekainuotų Smile O laiko pasvarstymams dar yra, mažyliai ką tik gimę. Tiesa, kadangi taksytė buvo išmesta, tai visai neaišku , kas yra mažylių tėvelis, tai kas iš jų išaugs telieka tik spėlioti.


Paskutinį kartą redagavo NAJA, Št. 07 18, 2009 5:47 pm. Redaguota 1 kartą
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  NAJA Št. 07 18, 2009 3:19 pm

Va dar vienas su dokumentais iš Peterburgo veislyno, galima ir po parodas pavedžioti, pigiai visai 250 eurų. Pargabentų iki Druskinikų. Šunytis (spėjama) į mažaūgius tilptų Smile

http://s53.radikal.ru/i141/0907/0c/43a149044640.jpg
http://s50.radikal.ru/i128/0907/67/cec28f89c8b7.jpg
NAJA
NAJA

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-03-24
Miestas : Vilnius

http://www.lithuanianpride.eu

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Sk. 07 19, 2009 9:53 am

Ačiū, NAJA, už pasiūlymus. Apie išmestas takses jau buvau skaičiusi ir manau, kad vienas reikalas yra spontaniškai priglausti suaugusį šuniuką (kad ir negrynaveislį) o kitas imti ir auginti mažus mišruniukus. Kad ir kaip tą neigčiau, tačiau mano tėčio pąstangos suformuoti mūsų kinologines nuostatas nenuėjo vėjais.
O tas šuniukas iš Rusijos -tai juk jis šuniukas, o pas mus juk vien kalės. Aš ieškau mergaitės ir trumpaplaukės. Nors plaukuotukai man ir gražesni, o ir jų charakteris minkštesnis, tačiau man labai jau nesisekdavo su kailio priežiūra.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Pir. 07 27, 2009 10:05 am

Negi, brangieji, taip jau įsivasarojot, kad paliekat man pačiai su savim kalbėtis. Vakar perlėkiau per Rietavo turgų (visad peržiūriu kas kokiais gyvūnais prekiauja). Užtikau lizdą amerikiečių buldogu. Kažkada labai norėjau tokio šuns. Paklausiau kainos ir ko neatsisėdau-800 lt, (aišku su dokais). Šuniukams jau 3 mėn ir žmonės niekaip parduoti negali. Žinot ką pasakė-"dideli šunys dabar nemadingi". Yra apie ką susimastyti.
Tikiuosi nepykstat, kad šioje temoje kalbu ir apie kitų veislių pirkimą?
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Bondas Pir. 07 27, 2009 10:46 am

Na kas liečia kitas veisles, tai šiuo metu pradedu ieškotis šuniuko tėvams (kartu ir sau, nes kas gi kitas į parodas vežios ir sveikata jų rūpinsis ) - jiems reikia didelio (nes didelis kiemas) ir mažiuko (nori tokio spirgo Very Happy ). Tai be bordo dogo žiūrinėju bulmastifus, berno zenenhundus, niufikus ir neapolitanus. Su paskutine veisle tai net nežinau, labai sunku, nes labai jau nerandu jų veislynų, apie Lietuvą čia net nėra kalbos, bet aplamai Europoje ... Berno zenenhundai kiek tenka girdėti labai su displazija ... žodžiu sunku tikrai, gal kas žinote kokių pasiūlymų ? O iš mažūjų tai turbūt bus prancūzų buldogiukas (dar vienas Very Happy ) , anglų buldogiukas arba mopsas Very Happy vienu žodžiu bukasnukiai valdo Very Happy
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Giedrius Pir. 07 27, 2009 11:29 am

o as tai sekancia veisle is dideliu paimciau alabajus (buv, Azijos aviganiai) 0 man jie ispudingai suago teritorija, niekad dar taip nemaciau, kaip atkerta kelius is toli. pvz. nori is kiemo iseiti, tai jis is priekio kokia 10 m. apibega ir atsigula, bandai apgauti, tai jis vel apsuka rata ir is priekio. O yra filmukas gera kaip jie komandoj dirba - sakes.
Giedrius
Giedrius
Admin

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2009-03-24
Age : 51
Miestas : Kaunas

https://bordodog.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Bondas Pir. 07 27, 2009 12:01 pm

Azijos aviganį čia pas mus žvėryne kaimynai laiko, dar "mažiukas" 6 mėn., bet žinokit jau didesnis nei bet koks suaugęs bordosas, o tik tiek laiko jam ... parodoj mačiau suaugusį, tai Shocked dydis kaip vokiečių dogo, tik kad stambesnis dar gerokai, apsaugai manau liux. Tik kaimynai minėjo, jog labai kieto charakterio ir labai nepriklausomas, o dar tik vaikas ...
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Pir. 07 27, 2009 4:11 pm

Bondai, "www.ale.gratka.pl"-lenkų skelbimai, yra ir apie parduodamus šunis. Parašykit kam tėvams tas šuo reikalingas, kur gyvens, kokios sąvybės pageidaujamos, nes dabar Jūsų išvardinti šunys labai jau skirtingų charakterių.
O mažiuką tai tikrai rekomenduočiau ilgaplaukį taksą, juk būna jie ir mini. Tik bėda, kad tie "metrai" ne visiems kelia susižavėjimą, bet kas paturi-tai jau "taksistai" visam gyvenimui.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Bondas Antr. 07 28, 2009 7:12 am

Sveiki,
Na bordosas, bulmastifas arba neapolis tai čia visi molosai, dideli, ramūs, sargūs, sugrūstanosiai ir su daug skūros Very Happy (mano pasirinkimai ir norai Very Happy ), o niufikas arba zenenhundas mamos pageidavimai (nes laikėm zenenhundą anksčiau, tai irgi nuostabaus charakterio šunys). Šuo turės matyt idealias sąlygas gyvenimui: Trakai, didelė sodyba šalia ežero, mylintys ir visą gyvenimą auginantys šunis šeimininkai, kurių dukros jau išsivažinėjusios Very Happy su taksais tai net nežinau, nes laikėm mini taksiuką kažkada, tai mama prisiekė, jog šio gyvūno daugiau niekada nelaikys, nes per daug brangūs jai jos gėlynai Very Happy o prancūziukas, anglas arba mopsas matyt ir bus tas mažas šuniukas ... greičiausiai prancūzas, nes mamai patinka jo taip vadinamas "šustras" charakteris Very Happy
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Antr. 07 28, 2009 10:39 am

Tai va, aš ir žiūriu, kad didžiuosius šunis renkasi lyg du skirtingi žmonės-vienam reikia įspudingos rūsčios išvaizdos, na o kitam didelio pūkuoto katino Smile . Aš aišku už molosus (tik ne už neopolitanus), nes man atrodo, kad koks pinčeriukas sargautų geriau nei niufas ar bernas. O kur dar jų prabangaus kailio priežiūra, juk ilgaplaukiai gi jie.
O kas dėl mažojo (tiksliau vidutinio, nes Jūsų išvardintos veislės nėra jau tokios mažos) šuniuko-tai pasidomėkit dar vipetais ir bavarų pėdsekiais. Bavarą turim patys-tai kažkas tarpinio tarp katino ir šuns plius stipri sveikata, jokių alergijų, begalinis meilumas, judrumas (šokinėja per langus) ir labai skambus balsas (esant reikalui). O vipetai tai aišku judrumas, jokios agresijos ir lengvumas. Ir dar abu jie turi tą sąvybę kurią labai vertinu aš-ilgas nosis, supratau, kad Jums tai minusas Smile .
Aišku turiu galvoje kales, nes iš mūsų turėtų kokių 20 gal net daugiau šunų, patinų buvo gal kokie 3. Mes visad turėjom tik kales.
Ir aišku negaliu neapginti taksų Laughing -gal jusiškis buvo trumpaplaukis ar šiurkštukas. Tai jie labai skiriasi nuo ilgaplaukių, nes prie plaukuotukų "rankas prikišo" spanieliai, kas labai jaučiasi.
P.S.o gal pasidomėkit amerikiečių buldogais dar Wink .
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Bondas Antr. 07 28, 2009 11:52 am

O amerikiečių buldogai nėra įrašyti į agresyvių šunų sąrašą?
Pas mus kaip tik atvirkščiai, iš 7 laikytų šunų tik vienas (berno zenenhundas) buvo kalė, visi kiti patinai Very Happy man patinka patinų charakteris, toks dominuojantis bet jei jau parodai savo viršų tai bus tavo didžiausias palydovas ir sargas iki pat mirties. Matot, tiek man, tiek mano tėvam labiau prie širdies ramaus būdo šunys, kadangi bavarų pedsekys yra medžioklinis, o vipetas yra kurtas - jiems neišvengiamai reikės žymiai daugiau fizinio krūvio. Gražūs man jie, bet vis vien prie širdies flegmos Laughing o taksiukas tai buvo trumpaplaukis, tai dieve dieve kaip jis buvo išknisęs viską Shocked jis net kilimą apie save apsikasdavo prieš miegą Shocked užtat nebuvo kurmių nei vieno sode Laughing
Greičiausiai lauksiu ir po truputį žiūrinėsiuos geros bordosų vados ir pasiimsiu dar vieną bordosą patinėlį. Klausiau dresuotojo ar Bondas sudraugautų su patinėliu, tai sakė kad kas kas bet jau Bondas tai su viskuo sudraugautų Laughing Na ir prancūziuko reikės, nes neįsivaizuojat kaip gražiai atrodo du bukasnukiai kartu, tik kad vienas mažas o kitas didelis, ir tas mažas toks šustras loja visur ir greitai laksto, o tas didelis toks kaip brolis lėtas paskui ... mirk iš juoko Laughing
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Antr. 07 28, 2009 9:13 pm

Tai bus neįdomu Very Happy -tėvai turės antrą Jūsų šunų komplektą, kai paaugs galėsit pasikeisti, nieks nepastebės.
O kas dėl bavarų-tai ten ne medžiokliniai, o sofkiniai šunys. Kaip mano brolis sako "labai plataus profilio šunys, gali gulėti ant bet kokios konstrukcijos sofos".
Aišku, sveikinu Jūsų pasirinkimą dėl bordoso, vis labiau ir labiau jais žaviuosi. Juokas ima prisiminus kaip nieko nežinojau pirkdama Nasrą, nors atrodo ir domėjausi ir rinkausi. Nežinau ar mes prie jos prisitaikėm ar ji prie mūsų, o greičiausiai abu, bet dabar mes ja labai džiaugiamės. Jau tokio meilumo nesulaukiau nei iš savo taksės, kuri man buvo ir liks ŠUNIU iš didžiųjų raidžių.
O dėl prancūzo, tai nemėgstu aš jų, tai nieko ir nebesakysiu. Gal vienas mano pažinotas prancūzas sudarė tokią klaidingą nuomonę-tikėkimės, kad jie tokie nėra (kaip aš galvoju).
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  dogiukas Antr. 07 28, 2009 9:36 pm

Tai va,visi tik giresi,tai ir as pasigirsiu musu ilgai lauktas dziaugsmelis pasieks musu namus po mazdaug 5 menesiuku. Laughing
dogiukas
dogiukas

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-03-26

https://bordodog.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Giedrius Antr. 07 28, 2009 10:03 pm

Is amerikos ar is australijos :-) ?
Giedrius
Giedrius
Admin

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2009-03-24
Age : 51
Miestas : Kaunas

https://bordodog.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Giedrius Antr. 07 28, 2009 10:09 pm

Ne i tema - bet kad nekurt kitos temos - ar musu tinklapyje tik man vienam tekstas skirtingu sriftu ar pas visu kompai taip rodo? Redagavimo bukleje gerai, o kai ieinu kaip vartotojas tai puse Comic Cains o puse Helvetikal
Giedrius
Giedrius
Admin

Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2009-03-24
Age : 51
Miestas : Kaunas

https://bordodog.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Bondas Tr. 07 29, 2009 8:54 am

dogiukas rašo:Tai va,visi tik giresi,tai ir as pasigirsiu musu ilgai lauktas dziaugsmelis pasieks musu namus po mazdaug 5 menesiuku. Laughing

Pasidalinkit savo džiaugsmu detaliau Very Happy iš kur tas gražuolis atkeliaus ?
Bondas
Bondas

Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-03-25
Age : 15
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  dogiukas Tr. 07 29, 2009 11:19 am

Bondas rašo:
dogiukas rašo:Tai va,visi tik giresi,tai ir as pasigirsiu musu ilgai lauktas dziaugsmelis pasieks musu namus po mazdaug 5 menesiuku. Laughing

Pasidalinkit savo džiaugsmu detaliau Very Happy iš kur tas gražuolis atkeliaus ?
Is Siauliu. Tevas kiekzinau esa dalyvaves parodose,motina taip pat. Suniukai bus su dokumentais. Jau rezervave viena padave puse sumos.
dogiukas
dogiukas

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-03-26

https://bordodog.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Nasra Tr. 07 29, 2009 11:35 am

Truputi keista man, nes kai pernai metais atejau registruotis į Draugiją (Šiauliuose), tai sakė, kad bus pirmas bordosas.
Ar tikrai šuniukas turės dokumentus? Klausiu todėl, kad ir mane jau kalbino Nasra kergti be doku, nes tie šunys po parodas nevedžioti buvo. Ir dar, kaip žmonės gali imti avansą, jei šuniukai dar negimę, o Šiauliuose tokio žemo lygio vet. pagalba, kad sužinoti apie nėštumą nėra kur.
Negasdinu, gal viskas ir kitaip, bet pasistenkit išsiaiškinti viską.
Nasra
Nasra

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-04-10
Age : 62
Miestas : ŠIAULIAI

Atgal į viršų Go down

Kur pirkti bordo doga? - Page 5 Empty Re: Kur pirkti bordo doga?

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 58 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume